[sg_popup id=1]

POPULARNE KATEGORIE PRODUKTÓW

Wśród produktów dedykowanych do pojazdów użytkowych, dostawczych, ciężarówek, przyczep, naczep znajdziecie Państwo szeroką gamę błotników w różnych formach i rozmiarach. Są to błotniki półokrągłe, ¼ obwodu, z płaskim dnem, spat, tandem, anty-spray. Wszystkie one są wykonane z bardzo trwałego tworzywa HDPE (polietylenu o wysokiej gęstości) w unikalnym procesie produkcyjnym, zapewniającym nie tylko powtarzalność i trwałość, ale i estetykę wykonania.

Istnieje możliwość dopasowania do błotników chlapaczy oraz akcesoriów do mocowania. Na życzenie klienta błotniki mogą być wykonane w dowolnej kolorystyce.

Zapraszamy do użycia wyszukiwarki błotników, aby znaleźć właściwy rozmiar w zależności od rozmiaru koła.

Każdy kierowca wie, jak istotnym elementem wyposażenia samochodu ciężarowego i dostawczego jest skrzynka narzędziowa. W ofercie Astromal znajduje się szeroka gama skrzynek zróżnicowanych pod względem rozmiarów, wzornictwa, zastosowania. Zapewniamy także mocowania skrzynek.

Oferujemy personalizację produktów znajdujących się w naszej ofercie. Na życzenie klienta istnieje możliwość umieszczenie logotypu. Gwarantujemy nie tylko produkty o dużej trwałości, ale także elastyczność dostaw, krótkie terminy realizacji i profesjonalną obsługę.

Oprócz standardowych akcesoriów do samochodów dostawczych i ciężarowych firma podjęła decyzję o rozwoju gamy produktów przeciwpożarowych. Są to elementy specjalnie zaprojektowane dla tego konkretnego sektora.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest prawidłowe oznaczenie i umieszczenie gaśnic. Dzięki specjalnym pojemnikom na gaśnice, stojakom, czy panelom elementy te mogą komponować się z każdym wnętrzem. Bezpieczeństwo i design w jednym!

Skontaktuj się z nami

Astromal spółka z o.o. sp.k.

   Wilkowice, ul. Graniczna 7
       64-115 Święciechowa

  tel. +48 65 529 91 91
  fax +48 65 529 78 78
   profil FB    ASTROMAL - PRODUCENT LAMINATÓW POLIESTROWO-SZKLANYCH

    ASTROMAL logo

    Astromal jest cenioną marką na rynku polskim i europejskim. Firma zajmuje się produkcją laminatów poliestrowo-szklanych, które  znajdują zastosowanie między innymi w budownictwie, energetyce wiatrowej, kolejnictwie, lotnictwie, motoryzacji, przemyśle chemicznym, naftowym czy maszynowym. W każdej z tych branż, w ciągu najbliższych lat, staną się niezastąpione.

    Firma Astromal została założona w 1980 roku. Ponad czterdzieści lat jej istnienia to nieustanne zdobywanie wiedzy i umiejętności, a także gromadzenie doświadczenia i ciągły rozwój na szczeblu produkcyjnym, koncepcyjnym, administracyjnym i handlowym.

    ISO 9001 - Bureau Veritas logo