NOWOŚCI

Autoryzowany dystrybutor DAKEN

Miło nam poinformować naszych klientów o przedłużeniu na kolejny rok naszego statusu autoryzowanego dealera firmy Daken.

Daken to największy producent skrzynek narzędziowych w Europie. W ofercie Daken znajdują się skrzynki narzędziowe do naczep i skrzynki narzędziowe do przyczep.

Oferta Daken obejmuje zarówno duże skrzynki narzędziowe, jak i małe skrzynki narzędziowe. Nowością w ofercie Daken są metalowe skrzynki narzędziowe z kolekcji ZEN.

Astromal - firma produkująca najlepsze akcesoria

Astromal jest cenioną marką na rynku polskim i europejskim. Zajmuje się produkcją laminatówy poliestrowo-szklanych, które  znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce wiatrowej, kolejnictwie, lotnictwie, motoryzacji, przemyśle chemicznym, naftowym czy maszynowym. W każdej z tych branż, w ciągu najbliższych lat, staną się niezastąpione.

Firma Astromal została założona w 1980 roku. Ponad trzydzieści pięć lat jej istnienia to nieustanne zdobywanie wiedzy i umiejętności, a także gromadzenie doświadczenia i ciągły rozwój na szczeblu produkcyjnym, koncepcyjnym, administracyjnym i handlowym.

ISO 9001 - Bureau Veritas logo