Nota prawna

Niniejszy serwis stanowi własność Astromal spółka z o.o. sp.k.
Zarówno jego wygląd jak i zawarte w nim treści podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie w celach innych niż ściśle prywatne (niekomercyjne) materiałów znajdujących się na stronach serwisu wymaga uprzedniej pisemnej zgody Astromal spółka z o.o. sp.k.

Jeżeli nie zastrzeżono inaczej, zamieszczone w serwisie emblematy, znaki oraz logo Astromal stanowią przedmiot praw Astromal spółka z o.o. sp.k. i podlegają ochronie.

Astromal spółka z o.o. sp.k. zastrzega, że dane zawarte na stronach serwisu nie stanowią oferty handlowej, a służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń użytkowników serwisu.

Astromal - firma produkująca najlepsze akcesoria

Astromal jest cenioną marką na rynku polskim i europejskim. Zajmuje się produkcją laminatówy poliestrowo-szklanych, które  znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce wiatrowej, kolejnictwie, lotnictwie, motoryzacji, przemyśle chemicznym, naftowym czy maszynowym. W każdej z tych branż, w ciągu najbliższych lat, staną się niezastąpione.

Firma Astromal została założona w 1980 roku. Ponad trzydzieści pięć lat jej istnienia to nieustanne zdobywanie wiedzy i umiejętności, a także gromadzenie doświadczenia i ciągły rozwój na szczeblu produkcyjnym, koncepcyjnym, administracyjnym i handlowym.

ISO 9001 - Bureau Veritas logo